NAŠE SLUŽBY

Realitní servis

Zajišťujeme kompletní realitní servis pro naše klienty již více než 30 let. Nemovitostem rozumíme.

Smluvní dokumentace

Dlouhodobě spolupracujeme se zavedenou advokátní kanceláří a zároveň jsme schopni kvalifikovaně revidovat veškeré náležitosti smluv.

Úschova kupní ceny

Záleží nám na tom, aby Vaše peníze byly v bezpečí. U nás je advokátní úschova kupní ceny u každé nemovitosti standardem. 

Oceňování pro banky

V naše týmu jsou zkušení odhadci nemovitých věcí, kteří spolupracující s řadou bank na oceňování pro hypoteční i komerční účely. I díky nim Vám  dokážeme profesionálně stanovit tržní cenu.

Oceňování pro dědictví

Potřebujete ocenit nemovitosti pro potřeby dědického řízení? Samozřejmě to také umíme. A dokonce levněji než jinde.

Výkup nemovitostí

Posledních více než 8 let se zaměřujeme i na výkup nemovitostí s různými právními vadami, či přímý odkup od vlastníka. A to vše bez provize.

Návrhy interiérů

Rekonstruujete? Stavíte? Potřebujete pomoct s podobou interiérů? Obraťte se na nás. Spolupracujeme s architekty, kteří Vám mohou pouze poradit či zpracovat celý návrh vč. 3D modelu.

Rekonstrukce na míru 

Přes deset let spolupracujeme při rekonstrukcích bytů a domů s menšími stavebními firmami a osvědčenými řemeslníky v Plzni a okolí.  Rekonstrukci zajistíme i pro Vás.

"Komplet nový byt"

Kupujete od nás byt? Chcete ho rovnou rekonstruovat? Nevíte si rady s návrhem? Připravili jsme pro Vás službu, ve které Vám se vším pomůžeme, návrh s Vámi vyladíme, řemeslníky zařídíme, vše pohlídáme a navíc za lepší cenu, jelikož jste si byt koupili od nás.


ŠIKOVNÉ ODKAZY

Stránky ČÚZK, kde můžete mj. sledovat průběh prodeje Vaší nemovitosti

Katastrální mapa, kde můžete online zobrazit svou polohu (ideálně přes mobilní zařízení)

Staré mapy a plány města Plzně

Obrovská nabídka nemovitostí v ČR

Územní plán, ortofotomapa Plzeňského kraje z let 1947-2021

Největší realitní server v ČR