Bydlení či investice: Byt 1+1, 43 m2, 9.NP, Plzeň - Zátiší

16.07.2023

Nabídková cena: 2.290.000,- Kč 


Základní informace:

  • dispozice: 1+1
  • lodžie/balkon: ne
  • výměra: 43 m2
  • podlaží: 9.NP

Zálohové platby (energie):

  • zálohy (voda, topení, popelnice): 1.230,- Kč/měs. (pro 1 osobu)
  • fond oprav: 1.450,- Kč/měs.
  • + elektřina (cca 600 Kč/měs.) + plyn (cca 150 Kč/měs.)

Předmětem prodeje je byt v osobním vlastnictví s dispozicí 1+1 o celkové výměře 43 m2, který se nachází v 9.NP panelového revitalizovaného bytového domu s výtahem v Plzni – v klidné lokalitě – v Zátiší, v ulici Kreuzmannova 18. Lokalita je zajímavá zejména tím, že zde město Plzeň na ploše čtyř hektarů kolem ulic Línská a Kreuzmannova postavilo celkově 18 nových třípodlažních městských bytových domů se 179 byty. Jedná se o pěknou a urbanisticky velmi dobře zvládnutou lokalitu. Na jejím okraji se pak nachází konkrétní devítipodlažní bytový dům, ve kterém se nachází nabízený byt.  

Jedná se o samostatnou bytovou jednotku 1+1, která je v dobrém technickém stavu, orientace obou pokojů je na východ s pěkným výhledem na Plzeň. V kuchyni je menší kuchyňská linka a el. dvouvařičem, v koupelně je vana a umyvadlo, WC je samostatné. Předsíň je prostorná a lze do ní umístit šatní skříň. Byt i dům jsou po celkové rekonstrukci v r. 2002, okna jsou bytě plastová, podlahy s kobercem a s keramickou dlažbou. V bytě je zaveden internet a proveden rozvod televizní antény. K bytové jednotce přísluší sklepní kóje v suterénu domu. Blízkost MHD, přírody a Borských polí. Parkování je možné u domu na parkovišti.

V bytě je v současné době dlouhodobý nájemník (cca 10 let). Smlouva s ním bude ukončena a byt bude možné hned užívat, příp. je možné si nájemníka v bytě ponechat, pokračovat v nájemním vztahu a nastavit si výši nájemného dle svých představ a domluvy s ním. Vše je na domluvě. Proto nás neváhejte kontaktovat pro bližší informace a domluvení prohlídky.Rychlý kontakt pro prohlídku:

p. Kamil Bílý, +420 603 728 110, bily@abakus-plzen.cz


Zaujala Vás tato nabídka? Napište nám: