PRODEJ: Prostorný byt 4+1, 89 m2, 2.NP, Plzeň - Doubravka

22.11.2023

Prodáno 


Předmětem prodeje je velmi prostorný byt s praktickou dispozicí 4+1 a s komorou v mezipatře. Celková výměra bytu činí 88 m2 + komora 1,30 m2. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží panelového bytového domu v oblíbené a vyhledávané lokalitě - v Plzni na Doubravce, v ulici Zábělská 29. Jedná se o okrajovou lokalitu s výbornou dopravní dostupností, blízkou dostupností přírody (park, Chlum, řeka), veškeré obč. vybavenosti (MŠ, 14. ZŠ kousek od domu, obchody, pošta, sportovní stadion atd.) a také zastávky MHD – trolejbus, autobus (cca 250 m). 

Byt nabízí dispozici 4+1 - prostorná předsíň, koupelna, samostatné WC (průchozí panelové jádro), kuchyně s místem pro jídelní kout a další čtyři pokoje. Byt se nachází spíše v původním stavu, v minulosti byla vyměněna kuch. linka za modernější, částečně pak byly položeny plovoucí laminátové podlahy. Byt je vhodný k okamžitému bydlení, ale ideální je k rekonstrukci dle vlastních představ.

Popis: podlahy jsou s původním PVC a plov. laminátové, bytové jádro je panelové, okna jsou plastová s dvojskly, vytápění je ústřední s dálkovým zdrojem, příprava TUV dálková. Byt je v osobním vlastnictví. Dům je velmi dobře udržován, je po kompletní revitalizaci (fasáda, zateplení, okna, vstup do domu, výtah, společné prostory).

Tento byt vřele doporučujeme a to zejména s ohledem na jednu z nevyhledávanějších lokalit a možnost rekonstrukce dle vlastních představ.
Zaujala Vás tato nabídka?

Ozvěte se nám:

Kamil Bílý
Mobil: +420 603 728 110
E-mail: bily@abakus-plzen.cz