Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Rekreační chata (79 m2), Blahousty, okr. Plzeň-sever

tisk
Rekreační chata (79 m2), Blahousty, okr. Plzeň-sever
Typ:
Chaty‚ chalupy
Okres:
Tachov
Obec:
Erpružice - Blahousty
Mapa:
Klikni zde
Podlahová plocha:
79 m²
Pozemek celkem:
228 m²
Typ budovy:
dřevěná
Technický stav:
dobrý udržovaný stav
Vlastnictví:
osobní
Parkování:
u chaty

PRODÁNO!

Předmětem prodeje je rekreační chata č. e. 83 s vlastním pozemkem o celkové výměře 228 m2. Chata se nachází ve velmi klidné a pěkné rekreační lokalitě u Hracholusek, na okraji vsi Blahousty, která spadá pod obec Erpružice v okrese Plzeň-sever. Vzdálenost od centra Blahoust je cca 800 m, od Stříbra cca 11 km (15 min) a od Plzně pak cca 40 km. Jedná o velmi pěkné a klidné místo vhodné pro rekreaci v těsné blízkosti přehrady Hracholusky, kdy chata je od vody (malé pláže) vzdálena pouze cca 250 m.

Pozemek je v části svažitý, takže je chata částečně zapuštěna do terénu, kde v suterénu najdeme 2 sklepní místnosti a dále již v úrovni terénu pěknou společenskou místnost (14 m2)  s krbem. Odtud vede schodiště do přízemí, které je přístupné i samostatně hlavním vchodem přes terasu (12 m2). V přízemí je prostorná veranda s jídelním koutem (11 m2), dále obývací pokoj (14 m2), menší kuchyně (8 m2), chodba (6 m2) a WC (2 m2). Z kuchyně vedou dřevěné schody do podkroví, kde jsou dva samostatné pokoje (9 a 10 m2) a malý balkon.  Do objektu je zavedena elektřina (230/400V), odpady svedeny do žumpy. V současné době chata nemá vl. zdroj vody.  Dříve byla čerpána spol. čerpadlem přímo z vodní nádrže do zásobníku nad chatou. Výhodou ale je blízkost obecní (společné) studny pro chatovou oblast, která je nachází cca 200 m od chaty. K chatě je možné přijet automobilem. Přístupová cesta je částečně zpevněná, přístup je z obecního pozemku až posledních cca 20 m je přes pozemek poz.p.č.644/9, který je veden jako orná půda a je ve vlastnictví jiného vlastníka. Pozemek je sklonitý s orientací na jih směrem na přehradu, takže z chaty se nabízí krásný výhled.

Zastavěná plocha: 59 m2Podlahová plocha celkem: 79 m2 (67 m2 obytná, 12 m2 sklepy) + 12 m2 terasa.

Celkový popis: Chata je v 1.PP zděná, zbytek je dřevěný montovaný, má sklep, přízemí a podkroví, střecha z eternitových šablon v již mírně zhoršeném stavu, okna dřevěná, podlahy s dlažbou a PVC, ve spodní spol. místnosti je krb, dále jsou v pokojích klasická kamna na tuhá paliva. V kuchyni je menší kuch. linka s PB sporákem. Chata je celkově v dobrém stavu, ale některé konstrukce (např. střešní krytina, terasa) budou vyžadovat opravu. 

 

Doporučujeme zejména s ohledem na klidnou a velmi oblíbenou rekreační oblast přímo u Hracholuské přehrady.

Kontakt pro prohlídky: p. Martin Harmáček: 608 823 313

----------------------------------------------------------------------------------------------------

PENB nebyl předložen, tudíž uvádíme PENB = energetická třída G.


Rychlý dotaz makléři:

:
 Kolik je pět plus jedna 

Zajišťuje:

Ing. Martin Harmáček

telefon:
377 235 806
mobil:
608 823 313
e-mail:
m.harmacek@abakus-plzen.cz

RK ABAKUS s.r.o.

Škroupova 14

301 00 Plzeň

Zpět na seznam realit